Slava Ukraini!

Riigikaitse Edendamise SA on Ukraina aitamiseks annetanud 166 800€

Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse eesmärgiks on alates aastast 2004 olnud Kaitseväe ja Kaitseliidu abistamine erinevate toetustegevustega sh infotehnoloogilise varustatuse ja väljaõppe toetamine ning kaitseväelaste ja kaitseliitlaste haridustaseme tõstmisele kaasaaitamine. Tänases situatsioonis on tegevust laiendatud erineva meditsiinilise abi pakkumisele Ukraina sõjas vigastatutele.

Sihtasutus on Ukraina abivajajate aitamiseks annetanud 166 800 €, toetanud 12 kiirabiauto ostmist ja tihe koostöö Slava Ukraini MTÜ ja Riigikaitse Edendamise SA vahel kindlasti jätkub. 

Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse juht Mait Palts:

„Oma vabaduse eest võitlevate Ukrainlaste kiire toetamine hädavajaliku meditsiinivarustusega aitab tagada esmaabi, mis võib osutuda otsustavaks. Iga Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse kampaanias annetanu on andnud selge ja tugeva panuse nii Ukraina toetuseks kui ka panustanud seeläbi meie endi turvalisusesse siin Eestis. Meditsiiniliste vahenditega abistamine on vähim, mida operatiivselt teha saame – see on ka meie riigi kaitsmine kõige paremas tähenduses.“

Slava Ukraini 🇺🇦

Слава Україні 🇺🇦