Slava Ukraini!

Heategevuslik kontsert Slava Ukraini

UKRAINA VAJAB KIIRESTI MEIE ABI!
 
16. märtsil 2022 kell 20-23 heategevuslik tele- ja raadiokontsert.
 
Vaata: Kanal 2
Kuula: Raadio 2, Raadio 4
Vaata ja loe: Postimees online
 
Kogu heategevuskontserdi tulu läheb kiirabiautode ja minibusside kiirkorras ostmiseks, vajalike vahenditega sisustamiseks ja kiireks saatmiseks otse linnadesse, kust seda abi meilt esimesel võimalusel palutakse.
 
MTÜ Slava Ukraini vabatahtlikud on töötanud ennastsalgavalt ning toimetanud sõjakoldesse kohale juba 17 kiirabiautot, mis on ostetud ja komplekteeritud Rotary Klubi liikmete abiga. Iga auto täitmiseks humanitaarabi ja meditsiinivahenditega kulub keskeltläbi 30 000 eurot.
See on abi, mida on vaja kohe!
 
Meie eesmärk on koguda televaatajate ja raadiokuulajate abil 300 000 eurot – see tähendab 10t kiirabiautot või kiirabi jaoks kohandatud autot. Üks auto suudab iga vahetusega päästa 10 elu! Kokku päästame nii sadu elusid päevas.
 
Toetuskõnega esineb konsterdil Eesti Vabariigi president 🇺🇦Alar Karis.
Kõnelevad 🇺🇦David Vseviov 🇺🇦Heinz Valk 🇺🇦Tiit Pruuli 🇺🇦Philippe Jourdan 🇺🇦Erki Tamm.
 
Lavale tulevad:
🇺🇦Svjata Vatra 🇺🇦Ivo Linna 🇺🇦NOËP 🇺🇦Nublu 🇺🇦Alika Milova 🇺🇦 Marko Matvere 🇺🇦Lenna 🇺🇦Mihkel Raud 🇺🇦Hendrik Sal-Saller 🇺🇦Metsatöll 🇺🇦Curly Strings 🇺🇦Gameboy Tetris 🇺🇦Liis Lemsalu 🇺🇦Genka 🇺🇦Terminaator 🇺🇦Reigo Ahven 🇺🇦Villu Veski 🇺🇦Valter Soosalu 🇺🇦Laura Põldvere 🇺🇦Mari Kalkun 🇺🇦Daniel Levi 🇺🇦Jaan Jaago 🇺🇦Mihkel Mälgand 🇺🇦Raun Juurikas 🇺🇦Liisi Koikson 🇺🇦Ott Lepland 🇺🇦Raul Ojamaa 🇺🇦Riho Sibul 🇺🇦Britt Normet 🇺🇦Rute Trochynskyi 🇺🇦Vaiko Eplik 🇺🇦Marten Kuningas 🇺🇦Eesti Rahvusmeeskoor 🇺🇦Üle-eestiline neidudekoor Leelo 🇺🇦Kammernaiskoor Sireen 🇺🇦Kammernaiskoor Musamari 🇺🇦 Eesti Raadio Laulustuudio tütarlastekoor.
 
Saatejuhid on
🇺🇦 Jüri Butšakov 🇺🇦 Robert Rool 🇺🇦 Piret Laos
 
Kontserdi toimumise koht on lahke Alexela Kontserdimaja.
 
Tegu on rahvaalgatusega, mille on ellu kutsunud Andres Kõpper, Mart Normet, Anneli Savitski, Mihkel Sirelpuu, Priit Mikk, Terje ja Ruslan Trochynskyi.
 
Tehnika ja kogu oma meeskonnaga toetavad: Eventech, RGB Baltic, Levira ja Fookus Pookus. Eetriheli toodab Eesti Rahvusringhääling.
 
Suur tänu:
Sigrid Salutee, Moona-Liisa Mänd, Aleksander Kartul, Peeter Randväli, Marek Miil, Martin Korjus, Külli Kiivet, Danel Pandre
Disain:
Hmmm Creative Studio / Helene Vetik
Kommunikatsioon ja meediapäringud:
Andrei Liimets
 
MTÜ Slava Ukrainit saab toetada ka otse pangakontol EE727700771007665845 (LHV). Makse kirjelduseks “Slava Ukraini”.