Erko tööhoos

Meeskond

Anu Viltrop
Tegevjuht ja juhatuse liige

+372 5665 9118, anu@slava.ee

Anu on töötanud mitmetes vabaühendustes, sealhulgas on ta olnud juhatuse liige ja tugiteenuste juht Eesti Pagulasabis. Slava Ukrainis on Anu sellepärast, et Ukraina aitamine on talle oluline. Vabal ajal ja võimalusel on Anu vabatahtlik Ohvriabis.

Virgo Press
Kommunikatsioonijuht

press@slava.ee

Virgo kireks on turundus ja kommunikatsioon ning teda teeb rõõmsaks, et ta saab Slava Ukrainis anda oma panuse Ukraina abistamisesse. Vabal ajal meeldib Virgole toimetada maakodus.

Erko Laidinen
Projektijuht

erko@slava.ee

Erko korraldab Slava Ukrainis guerilla-kiirabide projekti. Alates 2022. aasta kevadest on Erko Ukrainasse pannud kogu oma aja ja tähelepanu. Ta on korraldanud ja eest vedanud mitmesuguseid humanitaarprojekte ning töötanud ka rindemeedikuna. Erko kasutab iga võimalust Ukraina aitamiseks, seetõttu töötab ta ka Slava Ukrainis.

Rait Randoja
Projekti assistent

Rait ei räägi alati palju, aga teeb seda rohkem. Slava Ukrainis korraldab Rait autode ja muu abi logistikat ning jälgib, et autode kohta oleks olemas vajalik dokumentatsioon

Nõukogu

Kristo Tohver
Nõukogu esimees
Kristo meelest peaks igaüks meist tegema, mis suudab, et aidata Ukraina võidule sõjas Euroopa ja sh Eesti vabaduse eest. Kui sõja alguses oli see Kristo jaoks koos oma Tallinna Vanalinna Rotary klubi sõpradega Ukrainale raha kogumine ja kiirabide Ukrainasse saatmine, siis alates 2023. aasta märtsist on see olnud Slava Ukraini organisatsiooni väärikuse ja laiemalt annetamise vastu usalduse taastamine.

Merike Külm
Nõukogu liige

Igapäevaselt töötab Merike Semetronis müügijuhina. Slava Ukraini nõukogus on Merike sellepärast, et ta tahab Ukrainat aidata nii nagu vähegi saab ja oskab.

Ilmar Raag
Nõukogu liige
Ilmar on filmilavastaja ja toetab Ukrainat mitmel rindel. Slava Ukraini juures on Ilmar jätkuvalt seepärast, et ta usub selle organisatsiooni missiooni. Samuti on Ilmarile avaldanud muljet see, kuidas MTÜ Slava Ukraini kriisist on kriisist läbi tulnud ja sisuliselt uuesti alustanud.
Margus Hanson
Nõukogu liige
Terje Trochynskyi
Nõukogu liige
Terje tegutseb valdavalt kultuuri ja hariduse valdkonnas. Seoses Eesti-Ukraina ansambli Svjata Vatra manageerimisele on Terje omamoodi kultuuridiplomaat, esindades nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt mõlema maa muusikat ja kultuuri.
Slava Ukraini tegemiste juures on Terje olnud organisatsiooni algusest peale.  Terje panustab Ukraina abistamisse sellega, et Ukraina kontaktide ja Eestis elavate ukrainlaste abil vahendada head nõu, kuidas sealsed abivajadused ajas muutuvad.

Liikmed

Heigo Ausmees

Margus Hanson

Merike Külm

Kristjan Mesipuu

Mait Mäesalu

Heleri Parkala

Ilmar Raag

Kristo Tohver

Terje Trochynskyi

Marja Vaba

Pirkko Valge

Astu liikmeks!

Kas oled Slava Ukrainile annetanud ning tahad kaasa rääkida, kuidas sinu annetust kasutatakse, milliseid projekte MTÜ Slava Ukraini ellu viib ning milline peaks olema organisatsiooni tulevik? Tule meie liikmeks! Uute liikmete avaldused vaatab läbi ja annab tagasisidet juhatus vähemalt korra kuus. Enne avalduse esitamist tutvu kindlasti ka meie põhikirjaga.

MTÜ Slava Ukraini põhikiri »

Liitu uudiskirjaga!

Telli oma e-postile MTÜ Slava Ukraini tegevuste ülevaade. Saadame infot vähemalt korra kuus.